Uspješno završena humanitarna akcija povodom prvog Božićnog sajma u Stocu

Humanitarna akcija prikupljanja novčanih sredstava koja je održana tokom prvog Božićnog sajma u Stocu ovih je dana uspješno privedena kraju. Članovi naše Udruge podjelili su preko 2000 KM novčanih priloga najpotrebnijima u našoj Općini. Ovo je još jedna prilika da uputimo jedno veliko hvala svima koji su posjetili Božićni sajam i na bilo koji način sudjelovali u prikupljanju pomoći.

Također, valja spomenuti kako je Udruga građana “Inicijativa” Stolac, zajedno sa Udrugom “Mali teatar” iz Mostara i tvrtkama Katarina i IT odjel uručila deset paketa pomoći za one najpotrebnije u našoj Općini, kako bi im uljepšali nadolazeće blagdane.

U ime svih članova Udruge na dobro Vam došao Badnji dan. Mir i veselje neka ispune vaše domove. Blagoslovljen Božić.